Duomenų analizės paslaugų

parašė , 2012-01-27 21:59

Didžiulis poreikis duomenų analizės paslaugų Indijos generuoja daug užsidirbti galimybių įmonėms, kurios siūlo duomenų analizės paslaugas. Lemiamas faktas yra tai, kad nepaisant duomenų analize yra nauja koncepcija, ji apima daug daug dalykų, kurie gali būti netgi įtraukti procesu, valymas, pertvarka ir modeliavimo duomenis, siekiant išryškinti naudinga informacija ir t. t. Be to, tai rodo išvadas, ir remti sprendimų priėmimo ir t. t. per yra laikomi duomenų analizės siūlomas paslaugas, kurios yra Indijos ji bendrovių dalis.

Duomenų analizės paslaugų sudaro daug briaunų ir metodų ir kad gali būti priežastis, kad yra daug įvairių pavadinimų, kurie yra naudojami skirtingi įmonėms, gamtos mokslų ir socialinių mokslų srityse. Pagrindinis uždavinys analizuojant duomenis yra duomenų analizės, kuris taip pat laikomas ypač duomenų analizės metodas
Duomenų gavyba dėmesys modeliavimo ir žinioms prognozavimo tikslais padėti kai strategiškai svarbios aprašymai naudotini pasinaudoti įmonės ar įmonių organizacijų.

Duomenų kasyba ir duomenų analizės BPO įmonių Indija vykdo daroma labai sudėtingą būdu taip, kad jokios vertės nuostolis tinkamu laiku. Duomenų analizės procesas apima sumavimo informacija ir orientuota požiūris į tą patį pasiekti ant kai kurių neginčijamą padėtį. Duomenų analizė yra suskirstyti į kur ji galima pavadinti aprašomoji statistika, tyrimo duomenų analize, ir kartotinės duomenų analizės ir t. t. be kita ko, naudojimo vertė.

Duomenų analizės paslaugų teikiamų Indijos BPOs, įskaitant tyrimo dizaino iš programavimo, kirsti skirtukus iš banerio lentelių preparatas, kodavimo, pažodžiui/atidaryti pabaigos statistinių duomenų analizės, duomenų analizės, Charting ir Power Point ataskaitą raštu paslaugas ir t. t. ne tik prisidėti prie visaverčiam veiksmingą rezultatus, bet taip pat padidinti požiūrį į išmokas optimizavimas. Duomenų analizė, reikia specialistų, kurie yra puikus duomenų aiškinimo ir analitinis mąstymas. Kadangi prognozuojantys analizėje dėmesys sutelkiamas į statistikos arba struktūrinių modeliai prognozuojantys prognozavimo arba klasifikacijos taikymo, teksto analizė daroma naudojant statistinius, kalbų ir struktūrinių metodus. Teksto analizės tikslas ekstrakto ir klasifikuoti iš teksto šaltinių informacija, kuri yra rūšies nestruktūrizuotų duomenų rūšių. IT įmonių teikiamomis duomenų analizės paslaugų Indijos arba BPO įmonių apima koreliacijos pvz kirsti skirtukus, pateikti santraukos.

Ir pateikti santraukos inter alia apima duomenų vizualizacija, pvz juosta apskaitos barelių Bubble apskaitos barelių, kontrolės diagramas, histogramos, Pareto diagramas, skritulinės diagramos, Q Q apskaitos barelių, ir kt. Be to, duomenų analizės paslaugas teikiantis įmonės naudoja binominis tyrimai, žvejams bandymus, ne tiesinė regresija, Chi-square, regresijos analizės įskaitant linijinis, eilės numerio, žurnalo tiesinė modelius, tt didžiausią duomenų gavyba ir perdirbimo tinkamumą.

BPO bendrovės, siūlančios duomenų analizės paslaugų Indijoje skaičių teigia, kad jie padaryti analizės tirpaluose. Analizės tirpale gali būti iš projektų valdymas, kuris turi state-of-the-art įrankiai ir ištekliai ir kad per daug su kombinacija platų patirties diapazone. Be to, visa, duomenų analizės paslaugas teikiančios bendrovės tikslas yra sukurti nuoseklią elgesiu. Duomenų analizės paslaugų įmonių Indijos padeda gerinti produktyvumą, taip pat laiku pateikti prekes ir įrangą.

BPO bendrovių

Duomenų analizės paslaugos Indija

Rašyti komentarą