Domenų vardų, perkraunamos

parašė , 2011-10-30 14:11

Visos svetainės turi savo domeno pavadinimą. Atskirti aukščiausio lygio domeno (ALD) ir antrojo lygio domene (GR). Tarkime, kad jūs turite pasirūpinti tinklalapį, pavadintą MyFantasticWebsite.com, tada .com dalis yra ALD dalis URL ir MyFantasticWebsite, SLD. Šių dienų tai gana paprasta pirkti domenus internete skirtingai nei per devintajame dešimtmetyje, kai terminas domeno vardas buvo įvestas.

Kai karinės per 1960 pirmą kartą pradėjo, jungiamasi kompiuterių viena kitai per tinklais gimė reikia unikalių identifikatorių. Įveskite IP adresą (interneto protokolo) ankstyvą aštuntajame dešimtmetyje. IP adresą, bet svetainėje yra eilutė numerių ir kaip jūs žinote, tiesiog įvedę šį numerį į Voratinklio naršyklėje bus jums puslapį.
Su vis daugiau tinklo naudotojų paklausos paprastesnės, patrauklesnės sistema buvo paragino. Įveskite domeno vardų sistema (DNS). Ši sistema, sukurta 1984 m. Wisconsin universitetas, leidžia DNS serveriui priskirti vardą į IP numerį. Tai leidžiama naudoti svetainių adresus, kurią sudarė žodžius vietoj numerius. Tuo atveju, jei jūs kada nors gauti DNS serverio klaida kai bandote atidaryti tinklalapį jūs pastebėsite, kad jei jums buvo žinoti IP adresą galite dar pasiekti puslapio!

Dabar, kad svetainių gali turėti pavadinimai aiškia anglų kalba standartas buvo susitarta dėl. 1985 7 Aukščiausio lygio domenuose ten, kur: GOV, EDU, COM, MIL, ORG, NET ir INT. Labai pirmą registruotą komercinę domeno vardas buvo Symbolics.com Svarbiausios Dzūkijos gyvenvietės Inc. 1985 m.. Iš pradžių domenų vardų registracija nemokama ir naujus domenus skaičius padidėjo lėtai metu vidurio 80-ųjų. 1992 M. buvo registruoti tik 15000 dot.com domenus.

90 Pamačiau bumu komercinės veiklos internete ir domeno vardo registracijos tapo mokama paslauga. Tai taip pat paskatino ne pelno reguliavimo įstaiga, priežiūrą domenų vardų sistema formavimas: Internet Corporation for Assigned Names and Numbers (ICANN). Ši organizacija mato jam, kad yra įregistruotas sveiką konkurenciją tarp bendrovių domeno registracijos pramonėje, kuri yra didžiulis, atsižvelgiant į tai, kad šiuo metu daugiau kaip 19 milijonų domenų vardus. Šių dienų domeno vardai gali būti didelės įmonės, pvz., iki 2010 m. Sex.com, parduotas už $13 mln.

Laisvę pasirenkant domeno pavadinimą paskatino keletas kartais netyčia labai linksmas domeno vardai. Žr jei jums gali vietoje problemas su svetaine, kas atstovauja (whorepresents.com) ir į terapeutas tinklo (therapistfinder.com). Tokiais atvejais tai kartais geriausia pirkti naują domeną. Ekspertų Exchange pasirinko ekspertų-exchange.com. Iki jų domeno padarė ne funkcija brūkšneliu tarp ekspertų ir mainų. Galima būtų manyti, kad su daugiau kaip 19 milijonų adresus galima 2011 m. paklausa yra laikomasi. Ne taip. ICANN dabar siūlo bendrovės taikytų viršų domeno savo pasirenkant. Tačiau jis ateis kaina: $185,000 už domeno vardą. Tai galima tikėtis, kad greičiau galėsite aplankyti svetainių, tokių kaip windows.microsoft ir iPod.apple.

Rašyti komentarą