dirbti iš namų darbo laiku

parašė , 2012-02-26 23:34

dirbti iš namų dalis laiko

Daugelis žmonių ieško būdų, kaip padaryti papildomų pinigų šių dienų. Daug šių žmonių kreipiasi į interneto kaip patogu ir yra daug galimybių. Tačiau daugelis šių galimybių yra tik sukčiai ir turėtų būti vengiama. Yra, tačiau keletą teisėtą bendrovių iš ten, ir vienas, kad aš buvo nuosekliai padaryti pinigus internete su pastaruosius 5 metus yra bendrovė vadinamas GDI. eikite į mano vaizdo: >

GDI reiškia vaikai Online. Jų pagrindinis produktas yra domeno vardai ir svetainės Hostingas, bet jie taip pat siūlo galimybę visiems padaryti daug pinigų kaip partneris skatinant savo paslaugas. Yra du pagrindiniai būdai, kad jūs galite uždirbti pinigus internete su GDi.
Pirmas būdas yra su svetaine. Kai prisiregistruojate GDI sąskaitos galite pateikti savo labai savo domeno pavadinimą (galite pasirinkti pavadinimą) ir svetainių talpinimas sąskaitą. Jūs tada nemokamai daryti viskΰ, kΰ nori su juo pvz., statybos asmeninę svetainę, kad jūs galite įdėti nuotraukas ir informaciją atnaujina šeima ir draugais arba gal turite nedidelį verslą, savo kuri galėtų būti skatinama internete arba ką galite daryti su savo svetainę.

Antrasis būdas, ir mano nuomone, dalykas, kad daro GDI geriausias, kiek yra domeno vardo ir hostingo teikėjo yra galite uždirbti papildomų pinigų (arba daug pinigų) su savo partnerių programa. Tai buvo jie jums mokėti pinigų kiti žmonės nuorodą į savo paslaugas. Kai jums kas nors rodo svetainės ir jie užsiregistruoti jums yra mokama nedidelis kiekis kiekvieną mėnesį. Nėra apriboti skaičių žmonių, jūs galite nurodyti.

Geriausia visų tai, kai jūs nurodyta asmuo gauna savo referalų. Nors jums buvo dalis, kad užsiregistruoti, jūs vis dar gauti atlygį už jį kiekvieną mėnesį. Tai vadinama jūsų žemyn linija ir ji eina į penkias lygius giliavandenių. Kitaip tariant, jums mokama visiems už hostingo sąskaitą iki 5 lygius užsisako, kuri, jei jūs prisiregistravote kaip 10 žmonių ir jie padarė tą patį į jūsų penktasis lygis, ji turėtų atrodyti taip:

Jūs čia, tada jūs užsiregistruoti 10 savo pirmosios lygis 1 lygio žemiau jūs = 10, tada kiekvienas iš šių požymių iki 10 dėl savo 2-ojo lygio 2 lygio žemiau jūs = 100, tada kiekvienas iš šių požymių iki 10 dėl savo 3rd lygis 3 lygio žemiau jūs = 1,000, tada kiekvienas iš šių požymių iki 10 dėl jūsų 4th lygio 4 lygio žemiau jūs = 10000, tada kiekvienas iš šių požymių iki 10 dėl savo 5-asis lygis 5 lygio žemiau jūs = 100000

Iš viso mėnesio pajamos, visų lygių, papildomas viršų = $111,110.00

Įsivaizduokite, jei buvo dešimt registracija jums. Tada kiekviename iš šių turėjo savo dešimt. Tai jau vienas šimtas referalų jums būtų gauti mokama už kiekvieną mėnesį. Tada yra trijų daugiau po, kaip minėta pirmiau. Tai lengva pamatyti potencialas GDI yra už pinigus internete.

Svarbiausias čia yra gauti žmonių užsiregistruoti. Kaip jūs tai padarė? Rodyti savo vaizdo įrašą į žmonių, kurie ieško būdų uždirbti šiek tiek papildomų pinigų. Ir kad ji yra. Tačiau kaip ir su bet internete verslo galimybę, tai yra, kai dauguma žmonių nesugeba. Jie nežino, kaip reikia žiūrėti vaizdo reikia eismo generuoti. Ir tai, kai turtingi yra nustatyti Neskaitant tų, kurie nėra užsidirbti pinigų internete. Jie žino, kaip generuoti pakankamai srauto pavyks, nesvarbu, kokia verslo jie pasirinkti skatinti. Registruotis > rašykite man, jei turite klausimų, Money343434@hotmail.co.uk

Prisijungti 1000s realių žmonių visame pasaulyje, kurie yra tyliai kurti savo “pajamos už gyvenimą” ® iš namų!

Rašyti komentarą