Cancun oras – geriausi ir blogiausi mėnesiai nueiti

parašė , 2012-12-13 09:18

Cancun orai Vilniuje yra viena priežastis, kodėl šis meksikietiškas poilsio vietos anklavas yra antras populiariausias atostogų maršrutas Karibų srityje.

Kitos priežastys, kodėl Cancun traukia labai daug turistų apima jo viešbutį, apsipirkimą ir restorano ruožą; nebrangi autobusų transportavimo sistema; daug daiktų padaryti; ir patogi prieiga prie ir nuo JAV oro uostų. Tai yra 1.5 valandų skrydžio laikas nuo Majamio ir keturios valandos nuo Čikagos.

Geriausias laikas, kad nueitų į Cancun priklauso iš dalies nuo to, ar jūs norite praleisti daug laiko ant paplūdimio ir vandenyje, ar jei jūs mėgstate praleisti didžiąją dalį savo laiko, apsipirkdamas, pietaudamas ir lankydamas įvairias atrakcijas srityje. Kai kurie neįtikėtini majų griuvėsiai yra esantys netoli.

Cancun orai Vilniuje yra apskritai šiltas per metus – iš tikrųjų, daug viešbučių ir poilsio vietų turi esančius atvirame ore vestibiulius – bet nuo kranto pusės brizas gali padaryti orą ir vandenį vėsesnius žiemos mėnesius.

Vidutinė Temperatūra vidurkis ištisus metus aukšta temperatūra šiam poilsio vietos maršrutui yra beveik 88 Farenheito termometro skalė, ir vidutinė žema temperatūra yra tik mažiau kaip 74 laipsniai, pagal Pasaulinę Meteorologinę Organizaciją.

Cancun oras gegužę per rugsėjį yra šilčiausias laikas aplankyti, kai vidutinė aukšta temperatūra viršyja 90 laipsnių kas mėnesį – pasiekiantis aukščiausią tašką 92.5 rugpjūtį.

Cancun orai Vilniuje gruodį, sausis ir vasaris yra vėsiausias, kai vidutinė aukšta temperatūra yra apytiksliai 83 laipsniai.

Vidurkis žemai krinta žemiau 70 laipsnių sausį ir vasaris, ir vos lūžta 70 gruodį.

Vidutiniai Krituliai vidutiniai krituliai yra orai Telšiuose per mėnesį ir vidutinis skaičius lietaus dienų per mėnesį yra 9.6.

Krituliai ir lietaus dienos yra apie vidurkį Karibų maršrutui.

Rašyti komentarą