Bendrai, Hostingas glaustai

parašė , 2012-03-27 23:15

Bendrai Hostingas rodo, dalijimosi paties serverio aparatūros kelis duomenų bazių ir interneto svetainių nepažeidžiant atskirų svetainių saugumo. Šios rūšies web hosting, keletą svetainių dalytis ištekliais, pvz., disko vietos ir tinklo jungiamumą.

Į bendro naudojimo Hostingas, paslaugų teikėjas rūpinasi visais techniniais aspektais nuo serverio konfigūracijos į admin parama. Paslaugų teikėjai bus atsakingas už saugos naujinimus ir techninės paramos paslaugų per. Svetaines galima valdyti ir sukurti, domenų galima pridėti arba failus galima pasiekti iš naršyklės naudojant C-Panel. C-Panel taip pat padeda vartotojams naršyti po serverį patogiai be daug techninių žinių. Grupę sudaro failų tvarkymas, domeno valdymo, scenarijų įrenginiai, WordPress arba dienoraščių ir el
pašto konfigūracijos. Naudojant tinklo failų tvarkyklė, galite įkelti, kurti arba naikinti failus. Failai gali būti sudėlioti aplanke ir teises galima modifikuoti. Taip pat galite paimti atsargines kopijas ir atsisiųsti visą svetainę, taip pat asmens zip kopiją. Jei norite turėti visiškai funkcinį svetainę už prieinamą kainą, bendrai web hosting yra jums.

Jos ekonomiškai efektyvių pobūdį tampa labai populiarus ir pageidautinas pasirinkimas MVĮ ir webmasters. Neskaitant prieinamumą ir mažas kainas, ji ribojasi funkcijas, skirtas ir tvarko Hostingas ir naudą. Ar jums yra ekspertų webmaster arba mažai no techninių įgūdžių, sukurti ar valdyti savo tinkle naudojant išsamią valdymo skyde ir valdymo įrankis yra ne problema.

Paprastai, bendrai web hostingas serverių grindžiami žibintas (programinės įrangos ryšulio), Windows OS ir Linux OS. Bendrai web hostingas palaiko ecommerce funkcijos, pavyzdžiui, kelių el. pašto abonementų, pirkinių krepšelis programinė įranga ir PayPal integracija.

Galima rasti keletą bendrai hostingo paslaugų teikėjai tiesiog ieškodami Google ir Yahoo! Nors bendrovių pasiūlyti bendrai priegloba tirpalų žemiausiomis kainomis dar reikia būti atsargiems apie techninę paramą ir jie siūlo domeno žinių lygis. Kaip jums bus pasidalijimo erdvėje, pralaidumo ir atminties su kelių kitų serveryje, įsitikinkite, kad jie nėra priimančiosios tinklalapį, kuris naudoja nepagrįsto vartojimo pralaidumo, dėl ko downtimes jums ir kitų svetainių. Taip pat jūs turėtų įsitikinkite kad nebūtų pakenkta techninės paramos, mastelio ir važiavimo laiką serverio. Bendrų išteklių naudojimą neturėtų paveikti efektyvumą svetainių vyko.

Pooja Chopra yra siejamas su Spectranet, pirmaujanti Indijos duomenų centro paslaugos teikėjas, iš pastaruosius keletą metų. Pooja mėgsta dalintis savo įžvalgas ir patirties su skaitytojams ir adresas klientų problemas. Pooja enlightens klientus apie platų Spectranet paslaugas, pvz., VPS, Shared Hosting Indijos & valdomas serverio Hosting padėti jiems naudos ir jų verslui augti.

Rašyti komentarą