Autsorsingas Indijoje galima rasti Galore

parašė , 2012-01-29 14:06

Jei kas nors maniau, ten yra rimtoms IT autsorsingas, apsilankykite Indija. Vieta yra pripildyto su viena bendrovė po kito, visi jie labai gerai savo atitinkamose srityse būti apklausiamas apie kredencialus. Labai faktas, kad užsakomųjų paslaugų bendrovės Indijos turi visi technologijų, išteklių, kompetencijos ir darbo jėgos privalo teikti geros IT paslaugos leidžia tokio pavydėtinas pasirinkimo samdyti ir atvyko į priekį su.

Tai nėra kai kurių mama ir pop įmonėms. Jie yra teisėtas pinigų priėmimo įmonių, kurios buvo verslą ilgą laiką ir žino, kaip paskambinti strzałów. Jie padaryti gerą darbą, imtis klientams, kad moka juos gerai, samdyti daug žmonių gauti darbą ir yra labai agresyvi su jų augimo planus.
Tai kodėl užsakomųjų paslaugų įmonė išaugo į tiek daug IT autsorsingas vidurkis. Darbo etika yra tas pats, su visais iš jų. Jie projektų labai svarstymų, technologija gauti darbą, samdyti įdomi ir kvalifikuotų žmonių projektams ir po visada yra gana pro aktyvūs su savalaikiškumo, kuriomis jie turi teisę, kad pristatymai.

Kas yra programinės įrangos programavimo kalbomis, dėl kurios šių bendrovių parašyti kodą? Pavadinimuose mėgsta C#.Neto, JavaScript, PHP, Python, HTML, ASP ir t. t. Priklausomai nuo rūšies programinė įranga, reikalinga, paraiškos yra pasirenkamas ir užduotis yra priskirtas komanda gali kūrėjų švino valdytojai. Įrodinėjimo pareiga yra juos koordinuoti su klientais, nuolat atsižvelgiant sąnaudas iš jų, išleisti tą patį į projektų ir baudos Tiuningas pagal kliento reikia.

Indai, galite gauti standartinės kokybės. Darbas yra iki standartus. Menkavertis rezultatus retai kada ateiti apie. Retai yra klientai nusivylė ką atsižvelgiant į juos. Tai germinates iš daug faktų.

Pirma, programuotojai dirba su užsakomųjų paslaugų bendrovės imtis sąnaudas iš klientų labai atsargiai. Jie labai Wybredny apie kliento pasakoja jiems daryti. Antra, jie supranta projektus taip pat. Savo patirtį iškelia juos į poziciją, kai kanalo šifravimas projekto poreikius tampa labai lengvai ir be vargo jiems.

Galiausiai, jie nukreipti savo išteklių gerai. Tai užtikrina, kad viskas, ką jie yra gerai padaryta. Ar ji yra aptikimą žmonės padaryti darbą arba ieško teisę technologija, tai visada žaidimas su jais. Tai daro juos labai konkurencinga, kai jie tikrai pradės augti savo rankovėmis.

Indijos IT autsorsingas yra žinomi žaidimas keitikliai. Jie turi nuostabų reputaciją, prieš juos. Žinoma, kad pristatyti klientas prašo iš jų, jos yra vey Wybredny apie jos teikia per projekto kokybės.

Klientų patinka dirbti su jais, kuris nuolatos sukuria situaciją, kai jie gauti Θekanas su projekto po projekto su pagyrimu, galų gale yra paskirstytos visiems tiekėjams, priklausomai nuo jos galite atsarginių laiko.

Tai yra vyriausiasis priežasčių, kodėl šių bendrovių klestėti didžiulį skaičių. Jie gauti darbo visą laiką, stengiasi padaryti skirtumas visoje.

John Anthony yra interneto rinkodaros konsultantas ir šiuo metu, susijusiems su ID logika, nuorodą statybos bendrovės, užsieninio autsorsingas ir SEO paslaugos Indija, teikiančios interneto rinkodaros sprendimai į visuotinį.

Rašyti komentarą