Atviruko spausdinimas yra sėkmingos reklamos ir rinkodaros metodas

parašė , 2011-09-12 12:40

Tai yra sritys, įsigytą padėti man su Google/Yahoo organinių rezultatai. Šiose srityse yra labai ypač mano organizacija ir geografinę vietą. Ex, aš asmens solarium, Tuscaloosa, Al. Mano pagrindinė svetainė yra tanningoasisdowntown.com. Bet aš taip pat pirkti tuscaloosatanning dot com, tuscaloosatanningsalons dot com ir daugelis kitų, jums sąvoka. Tuos, kurie jums pirkti? Prašyti sau šią užklausą-“jei aš tiesiog perkelti į Norfolke ir norima rasti espreso mažmeninio realizavimo, kas būtų I rūšies Google atskleisti paskolos? Šansai yra, galite rūšiuoti dalykas kaip “Smithfield, Va kavos pardavimo vietose”. Gauti, kad vienas. Naudokite raktažodžių įtaisas atskleisti tai, ką žmonės šiandien ieško ir tada pirkti juos. Sukurti statinio, labai paprasta interneto puslapį, kuriame yra teksto informaciją ir atgal nuorodos į tinklapį inkaro tonas.

Dėl interneto vertinimus – padidinti jūsų gimtoji poveikio tyrimo sistemų, tokių kaip Google ir yahoo, gauti keletas draugus ir namų ūkio “skelbti apžvalgą” jūsų verslo.

keturi. Papildomos video – Google mėgsta filmų. “Facebook” mėgsta filmų. YouTube mėgsta vaizdo įrašus. Žmonės, kaip vaizdo klipus. Perspektyvas kaip filmai. Padaryti daug daugiau filmų. Naudoti pavadinimus, kuriuose yra jūsų įmonė nustatyti. Ne buvimo narystėje nei dvi minutes. Būti novatoriškas. Naudoti Tube Mogul skleisti.

5. Tikrai spaudai – don’t naudoti šį metodą jei neturite ką dėmesį greiferiniai pasakyti. Jei ne matote savo planą dėl 5-o-laikrodis Naujienos, tada jums tikrai nereikės daryti spaudos pradėti. Jis turi būti Warty. Jis turi būti didžiulis. Ji turi įtakos. Aš pristatyti spaudai, kai aš planuojama svarbių celebratione. Ne tik bus jums, vienas iš būdų nuorodos internete, bet visiškai nemokama aprėpties dėl televizijos, laikraščių ir tt apie savo didelį Warty įtakos. Jei jūsų smulkaus verslo yra nedidelis, regioninių, nacionalinių arba pasaulio pateikti digg, prweb, vietinės televizijos stočių, laikraščių, atitinkama žurnalų ir daugelis kitų.

šeši. CHALKING – tai yra vienas iš labai geriausias IG skatinimo procedūros ten. Sužinokite, kur žmonės yra spacerowych ir kreida ji. 5-10 frazes Maks. Daryti šio reguliariai kas mėnesį.

septyni. Reikia CROSS-PROMOTIONALS – duodama tyrimą keturiasdešimt mano pirkėjai ir paprašė antraštinė dalis keletą gimtoji realizavimo jie reguliariai (išskyrus Wal-Mart, Publix ir t.t.). Ten buvo įmonių plačiai tona. Dabar žinau, mano tikslinės demografinius orientuoto grūdėtumo elektrotechninių lakštų rūšys, valgyti, vartojančiomis vieta ir daugelis kitų. Tai yra sutuoktinis su įmonės.

8. Poilsio patalpos reklamoje – jei nenorite asmenims matyti jūsų įmonės pavadinimas kai jie tee-tee tada nenaudokite poilsio kambario reklamuoti. Tačiau jei esate solarium netoli universitetas, tada I ‘m asking kiekvieno ir kas baras savininko City, jeigu galima pritvirtinti mano triplekso, spalvos skrajutes smukos duris visose ponios tualetai atgal.

9. Klubas SKRAJUTĖS – ten yra Nr aukščiausios poziciją gauti jūsų įmonės kortelės, 4 x 6 atvirukai, skrajutės ir antraščių nei clubflyers.com. Ženklo pripažinimą, aš įvairių kortelių masyvas vertus. Aš einu į butai, stovėjimo tonų, bendrabučių ir viešųjų renginių ir skleisti mano kortelės.

dešimt. MIKRO-spec – jau atskleidusius, kad tikrai tikslines spec veikia labai gerai.

Rašyti komentarą