ASP ir PHP hostingas palyginimas

parašė , 2012-04-07 20:07

Tinklapiuose gali būti sudėtingesnis ir klientų tikėtis daugiau iš interneto puslapius. Terminų kaip PHP ir ASP dabar konkuruoti su HTML paleidžiant tinklapį ir ji gali būti sunku suprasti, ką pasirinktį, geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Terminas PHP kompiuterio grindžiamas programavimo kalba, kad yra skirtas generavimo dinamišką interneto puslapių. Visiškai PHP yra “Hiperteksto Preprocesorius” 쳌. Jis yra kaip atvira originalo kalba, kuri yra plačiai naudojami programuotojų ir interneto svetainių kūrėjai. PHP yra laikomas kaip garsiausių serveris „”pusėje skriptų kalbą ir daugiausia visi priegloba teikėjai siūlo PHP hostingas paslaugos pačiame hostingas pakete.
Pirmasis išjungti, pažvelgti į ką jūsų PHP žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas siūlo kaip ir vietos diske. Jums reikia įsitikinti, kad gauti pakankamai vietos, kad tiktų svetainėje, esate pastate tipą. Daugumai žmonių, bet nuo 15 iki 30 GB disko vietos turėtų atlikti darbą. Bet, žinoma, tai tik iki jums pagal jūsų poreikius.

Bet jūs perkate PHP web hostingas turėtumėte apsvarstyti, kiek pinigų jūs ketinate mokėti kiekvieną mėnesį. Galų gale, kiekvieno paslaugų teikėjo siūlo skirtingų kainų lygį, ir jūs tikrai rasite daugiau informacijos apie tai kaip jums toliau paieškoti. Kaip jūs tikriausiai žinote, PHP žiniatinklio priegloba teikėjai turi teisę nustatyti savo kainas, ir dėl šios priežasties, rasite daug yra daugiau konkurencijos, nei kiti.

Iš esmės, ASP reiškia aktyvius serverio puslapius, kurie yra ASP Skriptai, kurie yra įdėtuosius ir perdirbamos į Voratinklio serverį prieš puslapis rodomas vartotojams. Jis leidžia jums kurti dinaminių duomenų sąlygotus tinklapius. Tai leidžia vartotojams prieigą prie duomenų iš duomenų bazės, taip pat bendrauti su objektus, pavyzdžiui, ActiveX ar Java komponentų.

Svarbiausias privalumas įmonėms, ieškau ASP paslaugos yra, kad jie suteikia galimybę sumažinti išlaidas ir padidinti našumą. Bendrovės gali naudotis platesniam programinės įrangos produktai su galimybė išmokėti mažesnis nei vienakrypčius pirkti per naudojimąsi. Tai leidžia įmonėms prieiti prie programų, kurios gali paslaugas konkrečiam verslo poreikius, todėl bendrovėms gali skirti savo pagrindinių operacijų

Derinant asp sql serveris, kuriame atskiria svetainių funkcija programavimo dizaino elementas. Programuotojas gali susikaupti raštu kodas, kuris suteikia prieigą prie duomenų bazės programos nors dizainerio susikaupti sukurti Fantastiška svetainę į klientą. Su SQL serveriu asp Hostingas paraiškos informaciją apie tinklo saugyklos svetainę galima prijungti prie duomenų atsargų bazę.

ASP.GRYNASIS interneto pavaduojančius vykdyti serveryje ir generuoti žymėjimo, pvz., HTML, WML arba XML, kuri yra siunčiama naršyklę. ASP.GRYNASIS Hostingas dabar yra dar, ir Microsoft ASP.Grynoji yra sparčiausiai augančių interneto plėtros platforma pasaulyje šiandien. Priemones, reikia jūsų svetainė teikia, ASP.GRYNASIS Hostingas paketai, įskaitant programinės įrangos kūrimas, turinio valdymo ir daug daugiau.

Youssef Edward elektros inžinierius ir jis patarimai padaryti easy.info svetainės savininkas. Sužinokite daugiau apie ASP ir PHP hostingas žemiau:

Sąvoka Laisvas ASP FTP Hostingas

ASP Neto Hostingas

Rašyti komentarą