Ar verta svetainę talpinti užsienyje?

parašė , 2011-07-05 14:18

Serveriai Indijoje yra langas link inspirującą ir funkcija pakrautos transporto priemonės planus. Indijos Web Hosting kompanija siūlo kas įsivaizduojamomis interneto prieglobos planą, kad būtų gerai daryti jūsų svetainėje. Tai pakanka visiems jūsų hostingo poreikius. Jums priimančiosios neribotą domenų su neribotu diske ir pralaidumo per šias.

Kai kurios funkcijos neveiks per šių Neterminuotai planus:

1. Neribotą interneto erdvėje. 2. Neribotą srautą. 3. Neribotam laikui laiškus ir duomenų bazių. 4. Neribotam laikui Add-On domenus ir sub-domenai. 5. Visiškai įgaliota kontrolės prieigos plokštė. 6.150 plius nemokamai scenarijų įdiegia. Yra daug funkcijų, kad ateina kartu su priėmimo planą. Tai apima vartotojo draugiškai valdymo skyde, PHP 5 +, Curl ir CD biblioteka, CGI ir kriaušių modulius, vaizdo Magik, interneto paštas, Auto atsakovų, šlamštas Assassin, pašto į priekį, IMAP remia, SMTP ir POP3 remia, domeno parkavimo, Apache puslapius, nukreipti URL, pasirinktiniai klaida puslapių, dienoraščiai ir portalai, Instant FormMail, trumpąją forumai, Web Based bylų vadybininkai, FTP paramos, privataus SSLs, Secure ir stabili serveriai Skirtas IP adresus t
Žmonės rasti, ji kieta suprasti realią esmės neribotas Hostingas. Jie kovoti suprasti funkcijų, serveriai su nuolaida būtų pateikti į neribotas Hostingas planą. 1. Neribotas dedikuotias serveris palengvina, be to, pridėtinės vertės ir įdomaus turinio: tai atsitinka kartu su nauja verslo pradėti. Vienas nori daugiau srautą į svetainę. Tai, viena prideda įdomių naujų funkcijų, pavyzdžiui, “Flash”, dienoraščiai, nuotraukos, podcasty ir t. t. Neribotas hostingas užtikrina visų šių eiti per pastangų.

2. Neribotą elektroninio pašto sąskaitas ir daugiau profesionalumą: kaip bendrovės serveriai.lt nuolaida, turinčios kelis skyriai yra suvokiamas kaip daugiau specialistas, priėmimo planą su atskirų pašto sąskaitų yra maniau apie išilgai tos pačios linijos. Sąskaitų pardavimo, darbo vietoms, prekybos ir kt. užtikrinti, bendrovė turi daug patikimumą, prie jo pridedamas. Neterminuotai planus palengvinti Neribotam laikui sąskaitas.

3. Serverių nuoma yra galima suteikti Unlimited Domains geriau internete: verslo turi teisę turėti atskirą domenų savo dienoraštį ir e-commerce. Taip pat, atsižvelgdama kelių įmonių didėja poreikis, turintys keletą sričių. Neribotas hostingas daro tai įvyktų.

4. Serveriai su nuolaida, Indijos daro veikia yra Online Store lengviau: tai apima veikia “Elektroninė prekyba” svetaines, įskaitant funkcijų, pavyzdžiui, serverių saugi SSL sertifikavimo, koszykami ir t. t. Funkcija turtingas svetainėje daro puikus apsipirkimo patirčiai klientams.

Planus užtikrinti vyko svetainių augti jėga ir tapti didelis subjektai. Planai, pripildyto su tiek daug funkcijų yra vartai į užtikrinti vyko svetainių yra padaryti taip sistemingai ir nuolat eiti į viršų be sustabdyti visur. Įgaliota kai kurie tikrai pažangios funkcijos, svetainių yra galėtų eiti didesnis ir didesnis ir gauti vyko gerai. Tačiau didelis verslo yra, ir tačiau sudėtingas funkcijas, jis gal, planai visada užtikrinti svetainių vyko dėl serverių yra padaryti taip gerai. Žmonių ateina į juos yra ne tik galėtų gauti prieigą prie interneto svetainėse, bet taip pat pereiti per paslaugų išimties tvarka na, priėmimo planuose vienakrypčius sėkmės kelyje. John Anthony yra interneto rinkodaros konsultantas ir šiuo metu susieti su ID interneto prieglobos, suteikti serveriai, dedikuoti serveirai, windows interneto prieglobos paslaugos ir daugiau.

Rašyti komentarą