Anoniminis svetainių ir domenų hostingas

parašė , 2011-08-01 15:37

Tai bus daug sunkiau galėtumėte atskirti jūsų įmonės nuo likusios, jei pasirinksite tradicinių domeno plėtinys, daugelis jų jau imamasi, paliekant galimybę pasirinkti yra prastesnės pavadinimas.

Taip pat manau, apie kai kurias tam tikrų svetainių pasiūlyti Pauschalangebote. Kartais galima gauti domeną/hosting paketas už labai mažą kainą. Jei jūs jau nepasirinko tam tikrų svetainėje padėti su jūsų svetainėje yra talpinimas, tada jūs norite mano, kad taip pat. Įsitikinkite, kad pasirinkus vieta pirkti domeną iš interneto, jums kaip daug nemokamai funkcijų kaip įmanoma. Kai kurios priemonės gali apimti neribotą techninė pagalba, siųsti ekspedijavimo, tinklo persiuntimo ir valdymo skyde, kad yra lengva naršyti ir naudoti.
Paskutinis dalykas norite yra pirkti domeno, kuris bus apriboti suma, funkcijų, galite naudoti, taigi padaryti tam, kad jūs teisę pasirinkti pirmą kartą. Pradėti ieško galimų domenų vardus, įsitikinkite, kad jie nebus imtasi. Atminkite, kad būti unikalus su galite registruoti. Tai yra ypač svarbu laikytis tiems, kurie yra įgyti domeno pavadinimą, verslo ir net tiems, kurie nėra. Yra daugelis vietų internete, norėdami gauti domeno vardus iš, ir jie visi nustatyti skirtingus kasmet mokesčius, taigi ištirti visas parinktis prieš pasirinkdami vieną.

Yra visada kalbama veikia, kuri suteikia jums galimybę sutaupyti pinigų, o dar gauti funkcijos, jums reikia jūsų svetainėje. Ruožas savo doleris, tiek, kiek ji eiti, jums reikia įdėti į bent valandą mokslinių tyrimų metu, įsitikinkite, kad jūs turite rasti teisę svetainę įsigyti iš domeno. Norite gauti vardą, o dar nėra mokėjimo per daug ji kasmet.u0009Domeno registracijos yra reikalaujama duomenų bazės svetainėje pavadinimų ir jų atitinkamas IP adresus, įskaitant asmens, kuriam priklauso svetainės informaciją. Tai taip pat neleidžia svetainių, turintys tą patį pavadinimą. Svetaines, kurios yra susijusios su kad ICANN? s (Interneto vardų ir numerių korporacija) domeno vardų serverio (DNS) duomenų bazės, galite lengvai pateikti informaciją apie Kas valdo kurios svetainėje. Tai ypač naudinga, kai buvo pažeisti autorių teisių įstatymų, arba buvo užregistruota nelegalios pornografija ir ieškinys turi būti pradėta.

Žmonės, kurie nepageidauja savo asmeninę informaciją, pvz., pavardė, gyvenamųjų namų adresas ar telefono numeris turi bϋti vertinamas, visi žmonės, jungtis prie interneto noras anonimiškai domeno registracija. Jis taip pat neleidžia šlamštas nukreipti tam asmeniui? s el. pašto adresus. Daugelis bendrovių siūlo domeno registracijos, šių dienų, tačiau vartotojas gali baigti iki mokėjimo $5 $10 daugiau nei jie paprastai būtų.

Kas atsitiks, tai, kad bendrovės domeno registracija įregistruoti domeno pavadinimai, o ne iš vartotojų. Vartotojai sudaryti susitarimą su teismo kancleriui, kuriame teigiama, naudojimo sąlygas ir sąlygas, pagal kurias vartotojas? s informacija gali būti viešai. Ji apima siųsti šlamštas arba bet kokia neteisėta veikla. Vartotojai gali parduoti domeno arba modifikuoti turinio svetainių, kaip už savo norą. Tačiau, oficialios svetainės savininkas yra registruojama bendrovė.

Hoster ir domainer nuo 1998

SSL sertifikatas, ssl sertifikatas, talpinimas Anonimas linux

Rašyti komentarą