VDS ir priėmimo palyginti

parašė , 2011-10-21 12:54

VDS yra virtualus serveris, kuris siūlo jums daug privalumų, palyginti su priėmimo. Su šio priėmimo technologija, fizinio serverio yra suskirstytas į keletą virtualus subjektai ir kiekvienai iš gali veikti nepriklausomai nuo kito. Kiekviena sąskaita gali turėti savo aplinką, programinė įranga, interneto serverio, operacinės sistemos, paraiškų, pralaidumo ir disko. Ji suteikia vartotojams daug privalumų.

Apie priėmimo

Priėmimo siūlo paslaugas tinka verslo įmonėms, kad tik pradėti su turėti pagrindinius reikalavimus. Šio tipo Hostingas technologija, yra kelias sąskaitas pačios fizinės serveryje, bet, jie taip pat bendrai naudoti programinę įrangą, katalogų ir paraiškų. Ką tai reiškia, kad jie patys našumo ir saugumo, kurį gali sukelti keletą problemų
Jis yra gana nebrangūs, bet negali būti tinkami tinklapis su aukšto eismo lygiais ir plėsti verslą su sunkiųjų interneto svetainėse. Tokių svetainių reikės skirti ištekliai ir geriau stabilumo, kuri paprastai hostingo arba su VDS.

Apie virtualūs serveriai

VDS daug, kaip pasirinkto serverio, nes jis galėtų atlikti savo funkcijas nepriklausomai. Tačiau, ji gali atlikti visas šias funkcijas yra labai veiksminga ekonomiškai lygiu. Galite įdiegti programinę įrangą savo pasirinkimą ir naudoti bet ypatybes pvz., pašto serveriai ir FTP. Jūs galite mėgautis pranašumai apima saugumo, lankstumo, patikimumą, kontrolės ir stabilumo. Iš esmės, visi nauda, kuri yra taikoma serveriai taip pat siūlo šio ekonomiškai efektyvių tirpalo.

Su šios technologijos, vienas iš didžiausių privalumų, jūs galite mėgautis yra šaknies prieigą prie jūsų serverio. Tai leis jums pakeisti, įdiegti ir naikinti programinę įrangą ir kodavimo, sukurti skirtingas sąskaitas ir nustatyti teises be jokių sunkumų. Tokios funkcijos nėra su priėmimo. Jei esate augančia kompanija, kad reikia stabilumo ir didelio efektyvumo tarnauti, padidinti eismo lygiais, tada bendrai priegloba nebus pakankamas. VDS galės lengvai valdyti visus jūsų poreikius.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie VDS ir rasti daugybę kitų paslaugų, apsilankykite >

Rašyti komentarą