penkių motyvai naudoti CSS šablonai pirmiau objektas medžiagų valdymo metodus

parašė , 2011-10-26 18:26

Kodėl pasirinkti Joomla kaip jūsų medžiaga valdymo procedūrą?

Visų pirma, Joomla yra visiškai visiškai nemokamai naudotis. Tai rodo, kad galite apsvarstyti šį programinės įrangos programa patys ir pamatyti, jei ji yra naudinga formos ir jums. Nepaisant to, kad Joomla yra nemokamai, tai nebūtinai reiškia, kad ji skimps savybes ir funkcijas. Iš tikrųjų, kaip, palyginti su komercinės CMS, Joomla yra supakuota su funkcijas, atsižvelgiant į tai, kad jis yra nemokamas mokestis programinės įrangos paketą. Be to, jei kūrėjas, reikia stiprinti gebėjimus ir funkcijų Joomla, tada jie gali tik pasirinkti iš virš 7000 plėtinių ir plug-in. Kai kurie iš šių plėtiniai yra visiškai nemokamai, yra tai, kad galima buvo ne aukščiausios nei $20. Joomla yra taip pat viena pirma TVS, kuri palaiko daugybę kalbų skaičių ir jūs netgi galite padaryti jūsų svetainėje padėti daug skiriamąjį kalbomis
Tai yra puikus būdas praturtinti savo interneto svetainės pritaikymo neįgaliesiems.

Taip kaip jūs gauti pradėjo su Joomla?

Nepaprastai patariama, kad jūs manote Joomla visiems patys prasideda tik jums suvokti, kas prisiimti iš šio CMS. Ieškoti parodomoji versija interneto puslapis internete. Nesijaudinkite dėl tos priežasties, kad tai yra tikrai saugus jums. Viskas, ką turite daryti, yra sukurti darbo su rankena galiojantį el. pašto abonementą. Po to, kai jūs užsiregistravote, el. paštu siunčiami į jūsų nurodytą el. pašto rankenėlę. Visi norite daryti yra aktyvuoti savo sąskaitą ir savo yra labai gera eiti pažvelgti į iš demo, kuri leidžia jums pritaikymo neįgaliesiems, visuomenės front-conclude ir administracinės posistemės. Nustatyti ir Joomla nustatymas gali būti labai sudėtinga, bet fortuitously yra labai dokumentus, kad yra neto, kurios gali padėti jums gauti prasidėjo.

Jei jums rasti sau įgyti klausimus su konfigūravimas arba pateikimo iki Joomla, tada jūs visada gali pasirinkti samdyti programuotojas, kad yra kvalifikuotoms Joomla daryti karjeros jums.

Kaip inžinerijos išnaudojančią, papildomą ir daug daugiau dalyko medžiagą valdymo programos (CMS) turėjo buvo būna pagaminta pagalbos kūrėjai gaminti interneto svetainėse. Kai kurie daug daugiau well-liked CMS apima dalykų, pavyzdžiui, WordPress, Joomla ir Drupal. Įvertinusi sakė, kad ne visi CMS baigėsi gaminami žmonių, iš pradžių vieta, kai kurie yra pernelyg sunku naudotis ir kai kurie tik iš negali gauti pirkti kad pirkėjai. Šiame dokumente aptariama keletas apdovanojimų, kad pakopinis mados Sheet (CSS) turi per paprastųjų CMS.

Pirmoji pranašumą naudojant CSS šabloną yra greitai pakrovimo metu. Dauguma PPSS buvo žiaurios pakrovimo laikas, kaip jie puikus spręsti funkcijas ir nuoroda, kad už kiekvieną paspaudimą ant iš galutinių vartotojų. Naudojant CSS kuriant interneto svetainėje bus sumažinti nereikalingas pakrovimo dažniausiai žiniatinklio puslapio. Grynas CSS šabloną galite įkelti ne mažiau kaip du kartus laikas trumpesnis nei standartinės užbaigti-fledged CMS.

Jei pasinaudojo CMS prieš ir buvo naudojamas pakeisti PPSS šabloną, jūs žinosite, kad nėra pagrindinio įmonės ypač jei naudoti, kad CMS iš pradžių laiku.

Rašytojas ataskaitas domeno teisinius klausimus. Užsienio ir vidaus teisinius klausimus, jos yra susijusios su srityse gali būti labai skirtingi.

Domeno pavadinimas kupono kodą

Rašyti komentarą