Patarimai, kaip naudoti cPanel atsarginę kopiją vedlys su savo interneto prieglobos sΰskaitas?

parašė , 2012-01-31 13:39

Kaip jums patinka vėl iki ir patogiai keistis savo svetaines? Ar norite perkelti arba plėtojate dabartinę svetainę be vargo? Siekiama atkurti Pasauliniame Voratinklyje funkcija labai lengvai tik tuo atveju, jei jūsų serverio sudaužė, gavo nulaužė ar gauti sugadintos iš a židinys? Gautas masyvas domenus į atsarginę kopiją? Jūsų pageidavimus yra atsakymas, kaip jūs išmoksite, cPanel atsarginę įgūdžių – svetainėje atsarginė programinė įranga sėdėti tinkamai yra viduje jūsų valdymo skyde spręsti savo svetainės atsarginę poreikius.

Serverio avarijos, serverio suskirstymus – šių tipų gaila incidentų prakaituoti. Be abejo, mūsų svetainės yra nuolat su pavojaus sutrikimas, išpuolių ir sistemos gedimų. Tik pažvelgti į nuostabų spausdinti faktus ir tyrimų atitinkamomis interneto prieglobos paslaugų teikėjas vartotojo sutartis ir aišku, kad beveik visą svetainę priimančiosios paslaugų teikėjas paprastai nesiimtų muitų atsargines kopijas savo failus

Nesvarbu, kas gali būti situacija, pablogėjimo yra neatšaukiama – duomenų, el. laiškus ir duomenų bazės yra prarastas. Naudojant šios rūšies žalos atlyginimo po to jį atstatyti visus per dar kartą nuo nulio yra tik ne galima – visų pirma tuo atveju, jeigu jūs esate veiklos žinomų įmonės interneto svetainę. Laimei dauguma neto priimančiosios teikėjų leiskite visą svetainės atsarginę per cPanel atsarginę kopiją. Nors prielaidą, kad priimančiosios įmonės svetainėje bus atsarginę jūsų svetainėje. Pagalba sau, atsarginės interneto svetaines į savo asmeninį saugumą.

Jei jums unikalią a Linux sistema serverio interneto prieglobos įmonės tada galima, jūs turite tiekia sąsaja grynasis interneto prieglobos minimi cPanel. Jϋsψ cPanel, yra puiki alternatyva vadinamas atsarginio kopijavimo vedlys. Galinio iki vedlys leidžia atsarginės visą svetainę, tada gauti kaip patogu atsarginės kopijos įrašą. Interneto svetainės atsarginę kopiją gali ateiti naudojant duomenų šaltinio, elektroninį paštą ir žiniatinklio duomenų failus. Atsarginė kopija bus proficiently suteikti jums nieko, kad jums tiesiog bus atnaujinti savo svetainę operacijos turėjo jums turi atkurti.

cPanel stuburo procedūros:

1. Kad būtų atsarginė kopija jūsų svetainę (kaip šiuo atveju greenlawns.com) 1-asis ir svarbiausias tęsti savo URL cPanel (pvz., greenlawns.com:2082 arba greenlawns.com/cpanel) ir įveskite savo žurnalo duomenis.

2. Dabar tiesiog spustelėkite piktogramą atsarginę kopiją. Tai bus eksponuoti atsarginės kopijos tinklalapį. Naudoti namas sąrašą atgalinę, kad būtų galima išlaikyti namuose, sąrašą su elektroninio pašto pranešimus ir Pasauliniame Voratinklyje interneto svetainės duomenų failų atsarginės kopijos.

3. Vėliau tiesiog spustelėkite apie rodomas sujungti savo duomenų bazes, el. pašto filtrų ir elektroninio pašto pravardės hipersaitą.

Optimalų saugumo gali būti pasiūlyta atsarginės bent kaip galima greičiau tik apie kas dvi savaites katalogų ir to momento, kiekvieną dieną duomenų bazę ir el. pašto adresai

Tačiau atsargines kopijas savo svetaines galite pasirinkti tam tikrą laiką, visų pirma, jei jūs daug interneto svetainės atsarginę kopiją reguliariai, lengvatoms gauti cPanel interneto svetainės atsarginę tinklavietės sauga yra verta.

Dabar jūs cPanel eiti pirmyn ir atsarginės interneto svetaines-, nes jūs žinote jokiu būdu kiekvieną kartą, kai gali prireikti jį.

>

Rašyti komentarą