ICANN – žiniatinklio Corporation For Assigned Names ir numeriai

parašė , 2011-11-01 21:53

Kiekvienas hostingo paslaugų teikėjams, kurie atlikti su ICANN gauti tam tikros veislės IP adresus, kurioje kompaniją priskiria tik apie kiekvieną iš savo klientų. Paprastai, kai bendrą serverį, naudojamas gana daug domeno vardai gali taip pat gali pasidalinti identiški TL spręsti.

Kas yra Internic?

ICANN veikia Internic, kuris veikia pateikti informacija visuomenei apie domeno pavadinimas registruotojų. Dėl šios priežasties, kas prašymus, suprojektuoti domene nustatyti serveryje Internic WHOIS tyrimo eina per sistemos registruotų informaciją. Kiekvieną veiksmingai peržvalgos pasekmė savo ruožtu rodo kreipiamasi sėkmės. Kiekvieną kartą, kai domeno vardo registracijos vyksta viduje, ICANN duomenų bazę, Internic tada katalogų faktų WHOIS serverio.
Be to, jūs galite Natknąć domeno registrų viduje Internic interneto svetainės katalogas taip gražiai. Nors, tai gali įrodyti labai naudinga, ji taip pat gali įrodyti kieta tikslų vienu metu nes yra tūkstančiai registratorių aprašyme. Vienas iš pelną, naudojant Internic sąrašą yra susijusi su kaip jis užtikrins jums rasti sekretoriaus akredituota, taip pat atitinka ICANN savo reikalavimus.

Be to, jūs turite ataskaitą, bet sekretoriaus Internic interneto svetainėje rasti nesugebėjimą laikytis nustatytų ICANN kriterijų galimybė. Galite padaryti, užpildę tipo svetainėje. Be to, forma leidžia jums į dešinę netikslią informaciją nustatyta jūsų domeno, kuriame viduje Internic duomenų bazės.

Visiškai nemokamai domenus s. mokama domenų

Standartas, nėra visiškai nemokamai domenus. Žmonės šiandien gali lengvai atrasti sub domeną, visiškai nemokamai, bet tai neleidžia jiems rizikos, registruotasis prekės pavadinimas, domeno vardo būtų. Nepaisant to, kai kurios paslaugos leidžia žmonių, kad, visiškai nemokamai priegloba su domeno nustatyti registracijas.

Kita vertus, visiškai nemokamai domenai nuo laiko iki laiko, kai jūs perkate, daug priegloba įmanoma parengti kaip labai gerai. Daugeliu atvejų, bendrovė niekada pranašumą iš bet kokio stiliaus nesumokėjus domenų vardus. Nepaisant to, jos taip pat gali pasinaudoti asmuo gana keletą sandorių, siūlomas dabar.

Kelnas, dešimt 2004 m. spalio. ICANN sekretoriaus Secura skelbia dabar, kad verslo dabar priimti jp-domenų iš verslo ir vyrų ir moterų registracijos išorinis Japonijoje.

Į jp-yra Japonija. Jp-domenų priklauso well-liked domenų Azijoje.

Jums reikia apylinkės kalbėti registracijos šių domeno. ICANN akredituotų sekretoriaus Secura suteikia iš karto tai netoliese kontakto veiksmų, registracijos metu, jei turite nėra registruota įmonė Japonijoje.

Yra esant .jp ir domenų. co.jp. Jūs turite Wybulić papildomų gražus domenai nuo .jp 300 JAV-ožiai per 12 mėnesių.

Tai paradoksas:, bet jūs turite padaryti investicijas 4000 JAV doleris, labai pirmasis yr, jei norite co.jp-domeno, kaip norite co.jp domeno Japonijos verslo licenciją. Ši kaina tag 4000 JAV dolerių yra ne tik co.jp domeno, bet verslo licenciją kontaktų su Japonijos valdžios institucijų, vertimo ir ką nors integruota.

ICANN akredituotų registratorius Secura turi patekti į jp-domenų registracija programa.

Rašyti komentarą