Metų laikai ir vinilinė danga

parašė , 2018-10-12 14:31

Kartais tinkamai parinkti tapetai, gera vinilinė danga gali sukurti pačius realiausius įspūdžius ir visiškai kitas atmosferas tame pačiame kambaryje. Jeigu norite savo interjere išlaikyti vientisumą, galite visą jį dekoruoti ta pačia tema. Visur ta pati vinilinė danga, tapetai, tas pats koloritas. Tačiau ką pasirinkti: rudenį, žiemą ar pavasarį?

Šilto rudens įvaizdis

Dangos namuoseRusva, gelsva, raudona, kreminė vinilinė danga, kiek intensyvesnių atspalvių tapetai. Tai – geriausiai rudeniškas saulėtas dienas apibūdinančios spalvos. Galima čia statyti tuomet ir raudonus baldus. Tokiame interjere visada bus malonu, šilta ir jauku. Net ir jaukiais žiemos vakarais – tada prireiks pasikūrenti židinį. Jeigu norite išlaikyti tikrąjį rudeninį dvelksmą, tuomet viską derinsite tik šiltų spalvų paletėje, kartais įterpsite pilkesnių gesinančių tonų. Jeigu norite aktyvesnio rudens, prie šios paletės galite derinti violetinius atspalvius, atitinkančius pagal priešingų spalvų skalę. Nes kontrastinės spalvos ne tik interjere, bet ir bet kur kitur yra gražiai derančios, malonios akiai. Tik nepamirškite, kad galite visada tą daryti savo nuožiūra, o kontrastuojančių akcentų nereikia pririnkti per daug. Pakaks ryškiaspalvio pledo, kilimėlio, pagalvėlės ar violetinės lentynos knygoms sudėti.

Žiemos ramybė

Dar vienas, lietuvių itin mėgstamas tonų pasirinkimas: tai balti ir pilki atspalviai, kartais pramaišiui atsirandant ir melsvai. Tai šalti atspalviai, kurie suteikia tvarkos, erdvės, tolygumo pojūtį namams. Kartu tai tikrosios baltos žiemos spalvos, kurios yra teigiamai veikiančios mūsų nervų sistemą. Lietuviai iš tiesų jau dabar gerokai pamėgę šį derinį, tik vietoje melsvų atspalvių akcentais paprastai žalios be žiedų gėlės, kartais netgi plastikinės.

Pavasario žydėjimas

Meksikietiški serialai itin mėgsta šias spalvas: ryškias lyg markeriai. Skaisčiai raudoną, salotinę, geltoną, žydrą. Tai pačių šviesiausių ir linksmiausių spalvų gama. Ji gamtoje prabunda pavasarį ir mus visus nuteikia nuostabiai. Todėl pavasarį tikrai verta džiaugtis šiomis spalvomis, būti laimingais, kad tokios nuostabios spalvos apskritai žėri. Tačiau jeigu norite tą pavasario pojūtį išgyventi nuolatos patys, tuomet galite tas spalvas turėti savo interjere.

Vasaros įkarštis

Atrodo, viską jau paminėjome su pavasario koloritu, tad kas gi lieka vasarai? O lieka, pasirodo, nepaprastas vasaros įkarštis, kuomet galima mėgautis jau brandžiomis spalvomis, siūbuojančiomis karštyje. Tai tamsi vyšninė, sodri tamsi žalia, gili mėlyna, kaip rugpjūčio vanduo, ir apskritai tekstūros, turinčios panašumų su vandenimis, dangumi. Tamsi raudona ir violetinė, netgi tikroji juoda – ir ji yra vasaros spalva.

Rašyti komentarą