Kokį būstą lengvai išnuomosite

parašė , 2019-02-27 22:58

Jeigu norite pirkti būstą tam, kad nuomotumėte, turite žinoti, kad naujos statybos būstas Senamiestyje visada bus paklausesnis už seną bendrabučio tipo daugiabutį Žemuosiuose Paneriuose. Tai gana akivaizdus dalykas, ir visgi vertėtų pagalvoti ir apie daugiau aktualijų, kurios svarbios, perkant būstą ir norint, kad jis visada būtų paklausus, tiktų ir nuomai.

Mieste, į kurį atvyksta studentai ir turistai

Pirmiausia dar kartą reikėtų susitarti dėl paties miesto. Kažin, ar labai aktuali bus būsto nuoma mažuose mirštančiuose miesteliuose, ar miestuose, kurie nesulaukia nei turistų antplūdžio, nei studentų. Tad miestas, kuriame gali būti paklausi nuoma, turi turėti nuolatinę nepastovių ir naujų gyventojų cirkuliaciją. Nauji gyventojai iš pradžių dar neperka naujo būsto, dar nuomojasi. Vilniaus atveju, galbūt atvykę studijuoti žmonės dar penkiolika metų nepirks jokio būsto.

Centrinėse miesto dalyse arba prie universitetų

Įrengtas būstasKai jau suprasite, kuris miestas tinkamiausias, reikės rinktis regioną – rajoną. Ne veltui į priemiesčius nutolę būstai yra kelis kartu pigesni nei centre. Periferija nėra populiari nuomai, tai tik vietos, kuriose galbūt palankiau gyventi šeimoms, norinčioms turėti daugiau vietos namuose. Tačiau apskritai populiariausios nuomai vietos yra miesto centrai, taip pat tokios vietos, kur netoli yra universitetai (patogu studentams). Tarkime, Vilniuje visada išliks populiarūs butai ir nuoma Senamiestyje, Užupyje, Žvėryne, Paupyje, naujamiestyje. Galbūt populiaru bus ir Naujininkai, jeigu šis rajonas pagaliau išlips iš savo socialinių problemų. Taip pat studentams patrauklus yra Saulėtekis, Antakalnis, Baltupiai, Santariškės – ten, kur telkiasi didesnės studentų bendruomenės.

Buto išplanavimas: kas svarbu nuomojant

Jeigu perkate būtent nuomai, tuomet reikia nuspręsti, kam nuomosite. Studentams, ar turistams, ar šeimoms. Turistams reikės galbūt mažesnio buto, tiesiog, kad tai būtų erdvė, kur būtų galima išsimiegoti, pavalgyti, nusiprausti. Daug vietos nereikia ir daiktams, nes daiktai telpa į lagaminą. Na o jeigu nuomosite studentams, tuomet svarbiausia yra privačios erdvės – uždari kambariai. Studentai gyvena didesnėmis grupėmis, kartais jų gali gyventi ir aštuoni bute. Tačiau jiems reikia atskirų kambarių, ir niekas nenori gyventi pereinamame kambaryje. Tad atitinkamai reikėtų žvelgti į išplanavimą. Visai kas kita jaunos šeimos. Joms būtinai reikės bendros virtuvės su svetaine, kur šeima leis daugiausia laisvalaikio. O tuomet jau visa kita: atskiri miegamieji pirmiausia vienas tėvams, o tada ir vaikams. Galbūt dar svečių kambarys, tačiau nuomojantis svečių kambariai nebūtini, nes tenka labai žiūrėti ir į kainą.

Rašyti komentarą