Kas naudoja jūsų seną automobilį?

parašė , 2018-05-29 09:18

Kai pamatote, kad auto supirkimas Kaunas skelbiasi ant aikštelėje pastatytų automobilių, kartais susimąstote – o kas būna daroma su tais automobiliais?

Reklamuoja ant mašinų

Supirkimo paslaugaGalima pasižvalgyti, kaip yra reklamuojamas automobiliu supirkimas. Labai dažnai tiesiog paliekamas lapelis – raštelis ant kažkieno mašinos, o jau tas žmogus paskui pats gali spręsti, skambinti ir priduoti mašiną ar ne. Kartais pasiuntinukai, kurie išnešioja šiuos skelbimus, taip skuba, kad nepastebi net ant kokių automobilių deda lapelius, ir uždeda ir ant itin gerai atrodančių mašinų, tuomet savininkai juokiasi, kad ir jų mašina atrodo kaip laužas… Tačiau iš tikrųjų auto supirkimas superka ne tik laužą, bet ir geras, tačiau dėvėtas mašinas. O kas po to?

Sutvarkomas dirbtuvėse

Jei kalbame apie atvejį, kuomet automobiliu supirkimas atgaivina senus automobilius ir juos išveža kitoms rinkoms, tuomet reikėtų paminėti, kad jie tikrai gali būti pradžioje prastos būklės. Tačiau vien šis automobilių atgaivinimo verslas kartais suteikia minčių apie tai, kaip gerai iš tiesų Lietuva gyvena. Nors lietuviai nuolatos ir lygina save su Skandinavijos ar Vokietijos gyvenimo lygiu ir skundžiasi kaip pas mus yra blogai. O gyvename puikiai. Mašinos, kurios jau mums būna seniai nebetinkamos ir nenaudojamos, kitiems atrodo labai geros. Taigi, lietuviai supirkę prastesnes, dėvėtas mašinas, jas sutvarko. Būna, kad ir po avarijos automobilis visu priekiu ar galu sumaitotu. Būna, kad tiesiog neveikia, arba nebegali praeiti techninės apžiūros, o savininkas jau ir nenori kankintis ir vargti taisydamas. Tuomet jos dirbtuvėse, auto servisuose yra sutvarkomos.

Trečiojo pasaulio valstybėms

Kas tos valstybės, kurioms galbūt dar 10 metų tarnaus jūsų seni, į laužą ar auto supirktuvę atiduoti ratai? Tai Ukraina, Gruzija, Kazachstanas, kai kurios Balkanų šalys… Suprantama, šios trečiojo pasaulio valstybės gyvena kur kas prasčiau. Tad kitą kartą, kai nuvažiuosite į jų kurortus paatostogauti tarsi už dyką, atkreipkite dėmesį į mašinas – gal pamatysite ir savo prieš 4 metus sudaužytą „Volvo“, čia prikeltą naujam gyvenimui…

Tampa organų donorais Lietuvoje

Keliauja į metalo laužą tik visiškos liekanos, iš kurių jau nieko neišspausi.Tačiau mašinos, kuriose dar būna likę šiek tiek sveikų dalių, paprastai bent jau tampa organų donorais. Ar tai būtų sveiki veidrodėliai, ar važiuoklės dalis, ar salonas, kuris tvarkingų žmonių buvo dar visai neblogos būklės, prižiūrėtas ir išsaugotas.

Rašyti komentarą