Kaip žmonės atiduoda savo automobilius?

parašė , 2018-05-29 05:14

Superkami automobiliaiNors ant automobilių kiemuose dažnai atsiranda reklaminiai rašteliai su užrašu „Superkame automobilius“, kyla abejonių, ar būtent pamatę tokį raštelį žmonės priduoda savo mašiną. Galbūt jie tą daro kitomis aplinkybėmis? Ką sako žmonės, kurie dirba auto supirkime? Kaip iš tiesų lietuviai dažniausiai priduoda savo mašinas?

Po avarijos iš įvykio vietos

Kaip pasakoja vienas supirkėjas, neretai automobiliu supirkimas vyksta automobilį tiesiog parsitempiant iš įvykio vietos. „Būna taip, kad žmonės patenka į kokią avariją. Jeigu automobilis buvo pigus už pora šimtų eurų, dar gal techninė į pabaigą ėjo, tai jau tas žmogus galvoja, kad jam ir neapsimoka kišt pinigus į partempimą ir taisymą. Kai kuriais atvejais, jeigu kur nors tarp miestų žiemą įvyksta avarija, nutempimas gali labai brangiai kainuoti. Arba, po avarijos kartais žmonės tiesiog šiaip nebenori matyti savo senųjų ratų, bijo, kad jiems neš nelaimes ir panašiai. Taigi, tada ieško supirkėjų, kurie atvyksta, paima tokį automobilį ir dar kartais ir kokį 100 eurų už tai duoda, priklausomai nuo to, kokios būklės būna mašina, kiek ji prieš tai buvo verta, ir iš kur ją reikia parsitempt“, – pasakoja meistras.

Ilgai stovi kieme išimta iš registro

Kuomet iš tiesų suveikia reklaminiai lankstinukai – kada daugiabučio aikštelėje labai ilgai stovi sena mašina, nedrausta, netvarkinga ir jau iš registro išimta. Tokiu atveju, kartais galiausiai žmonės nutaria atsikratyti savo senu laužu, prie to prisideda ir kaimynai, kaskart keiksmais palydėdami žmogų už tai, kad jis užima vietą transporto aikštelėje.

Kai daug kartų nepavyksta praeiti TA

Kai kuriems žmonėms tiesiog nupurto nuo minties, kad ir vėl reikia vežti mašiną techninei apžiūrai – o juk mašina sena, parūdijusi apačia. Taigi, ir problemų ji galbūt turi tikrai daug. Dėl to kyla abejonių ar apskritai pavyks prasivaryti TA. Kartais yra bandoma net ne vieną kartą, ir vis tiek nepavyksta. Galiausiai, kai labai atsibosta, nusprendžiama, kad pelningiau bus skirti savo laiką darbams, o mašiną parduoti tiems, kas superka auto dalis ir mašinas.

Bando pardavinėti dalimis patys, paskui persigalvoja

Kitas atvejis – po avarijos ar kitos nesėkmės kartais žmonės nutaria patys pradėti pardavinėti mašiną dalimis. Deja, tai užtrunka kelis metus, o mašina ir toliau pūva ant kiemo. O tų dalių beveik niekas neperka. Tuomet mašina ir priduodama.

Rašyti komentarą