Kaip išsirinkti tinkamiausią dulkių siurblį?

parašė , 2019-09-15 12:58

Tikriausiai sunku įsivaizduoti savo namus be dulkių siurblio. Tai prietaisas, kuris palengvina tvarkymąsi, todėl renkantis norima, kad dulkiu siurblys ne tik pigiai kainuotų, puikiai siurbtų, bet ir turėtų kitas naudingas galimybes. Kokį siurblį pirkti, kad nesuklysti?

SiurblysVienas iš pasirinkimų būtų – belaidis dulkių siurblys – šluota. Tai nėra populiariausias pasirinkimas, tačiau pastaruosius kelerius metus mūsų šalyje toks pirkinys vis dažnesnis. Į ką atkreipti dėmesį perkant būtent tokį siurblį? Labai svarbus yra baterijos veikimo laikas. Žinoma, siurbti be jokio laido yra neapsakomas patogumas, ypatingai mažose erdvėse ar ten, kur reikėtų laidą kišti į kitą rozetę, kad pasiekti išsiurbti likusias erdves. Pakrovus bateriją, toks siurblys – šluota galės siurbti tam tikrą laiką. Žinoma, kuo ilgiau, tuo bus geriau. Pirkėjams rekomenduojama rinktis ličio baterijas. Didžiausias privalumas – greitas pakrovimas. Kitas privalumas – manevringumas. Nėra laido – daug greičiau atliksite visus darbus. Žinoma, galima rasti ir papildomas funkcijas, tik pagalvokite ar jums jų tikrai reikia, kad nepermokėti už nenaudingas galimybes. Pavyzdžiui, galima rinktis su apšvietimo funkcija, kas leis pastebėti, kurias vietas reikia pakartotinai plauti, jei nešvarumai nepasišalino iš pirmo karto. Kai kuriems svarbus ir dizainas. Čia jau reikia rinktis tai, kas jums gražu.

Pats populiariausias yra standartinis dulkių siurblys. Jis gali būti su lengvai išvalomu konteineriu šiukšlėms arba su maišeliu, kuriam prisipildžius reikės pakeisti nauju. Pastarieji dulkių siurbliai pigesni, tačiau maišeliai kainuoja nemažai ir per visą eksploatacijos laiką gali netgi tapti brangesni, nei tie, kurie naudojami su konteineriu. Kurį rinktis priklauso nuo pageidavimų, tačiau ekspertų vertinimu su plaunamu konteineriu yra geresnis pasirinkimas.

Dabar vis populiarėja robotas dulkiu siurblys. Jų kainos jau nebėra tokios didelės, todėl tapo prieinamos ir tiems, kurių pajamos mažesnės. Didžiausias privalumas – jums nereikia siurbti. Tai reiškia, kad siurbimo darbus robotas siurblys atliks pats. Tiesa, galima rinktis ir turinčius plovimo ar drėgno valymo funkcijas. Nors pirkėjai teigia, kad jos neatlieka darbo taip gerai, kaip pats išplautum, tačiau siurbia taip pat gerai. Rinktis yra iš ko, nes gamintojai siūlo įvairius modelius.

Dulkių siurblių įvairovė išties džiugina, nes galima rinktis tiek paprastą standartinį dulkių siurblį, tiek ir robotą siurblį. Dabartinės galimybės suteikia puikias sąlygas savo namuose palaikyti tvarką daug paprasčiau. Tai palengvina kasdienių darbų atlikimą ir leidžia mėgautis švara daug greičiau ir paprasčiau.

Rašyti komentarą