Ką reikia žinoti nuomojantis automobilį?

parašė , 2019-10-14 15:46

Automobilių nuoma pastaruoju metu tapo labai populiaria paslauga. TurboNuoma siūlo labai geras sąlygas, apie kurias sužinosite čia. Norint nuomotis automobilį nepakanka tik pasirinkti nuomos įmonę. Reikia žinoti ir kitus svarbius niuansus šios paslaugos.

Mašinos nuomaiVienas iš svarbiausių patarimų – įdėmiai skaitykite. Galbūt daugelis nesupras apie ką tai, juk reikia tiesiog peržiūrėti automobilių nuotraukas ir kainas. Tuomet belieka rezervuoti. Ir viskas. Tikriausiai girdėjote apie tuos atvejus, kai besinuomojantys automobilius skundžiasi, kad atvykus pasiimti automobilio, kurį rezervavo gavo visai kitą. Kad ir jums to nenutiktų, reikia atidžiai skaityti viską, kas rašoma šalia pasirinkto automobilio nuotraukų. Kartais mažomis raidėmis galima rasti užrašą, kad nuomotis galima tokį arba panašų automobilį. O tai reiškia ne ką kitą, o tai, kad atvykę į nuomos punktą galite gauti kitokį automobilį, nei tikėjotės peržiūrėję nuotraukas ir atlikę rezervaciją. Žinoma, jei jūs esate iš tų žmonių, kuriems nesvarbu, kokiu automobiliu važiuoti, tai šį patarimą galima praleisti, o visiems tiems, kurie nori važiuoti su tokiu automobiliu, kurį išsirinko iš nuotraukų, turi atidžiai skaityti sąlygas.

Ar žinojote, kad prieš išsinuomojant transporto priemonę, reikia ją atidžiai apžiūrėti? Kartais apie tai klientams nepasakoma ir vėliau, kai grąžinamas automobilis, tenka turėti rūpesčių. Tam, kad to išvengti, reikia atidžiai apžiūrėti automobilio išorę ir vidų bei surašyti, kokie yra matomi defektai, pavyzdžiui, ant durelių matomas įbrėžimas. Taip pat būtų gerai patikrinti ar yra viskas, kas priklauso, pavyzdžiui, atsarginė padanga ar gesintuvas ir pan. Tik, kai viską kruopščiai patikrinsite ir surašysite defektus kartu su nuomotoju, galite pasirašyti sutartį ir vykti su išnuomotu automobiliu.

Labai svarbu atsižvelgti į tam tikras sąlygas, kurias nustato nuomotojas, pavyzdžiui, TurboNuoma. Kai kurios įmonės nustato reikalavimus kurui, kurį galima pilti. Apie tai sužinosite čia. Tie reikalavimai susiję su kuru, kurį galima pilti ir kurio negalima. Taip pat galioja tam tikros sąlygos dėl kuro pripildymo. Pavyzdžiui, geriausia rinktis tokią paslaugą, kai pasiimate automobilį su pilnu baku ir grąžinti jį turite su pilnu baku.

Žinoma, nuomojantis automobilį reikia žinoti labai daug įvairių niuansų. Tai yra patys pagrindiniai, kurie padės tinkamai pasirinkti nuomotoją ir automobilį. Jei pradėsite iš anksto domėtis sąlygomis ir nuomos įmonėmis, tai bus daug paprasčiau viską suprasti ir surasti tinkamiausią pasiūlymą iš tokios gausos.

Rašyti komentarą