Ką reikia žinoti apie automobilių nuomą?

parašė , 2019-08-07 23:24

Šiuo metu automobiliu nuoma yra populiari paslauga tiek užsienyje, tiek ir Lietuvoje. Nuomojantis tampa svarbūs tam tikri kriterijai, todėl jei jums reikalinga tokia paslauga, verta atidžiai pasirinkti tai, kas aktualiausia. Galima išskirti tam tikrus patarimus, kurie praverčia visiems, kurie nusprendžia nuomotis automobilį.

Dažniausiai lemiamas kriterijus pagal kurį pasirenkamas automobilis nuomai – kaina. Kuo kaina didesnė, tuo mažiau žiūrimi tokie pasiūlymai. Ne paslaptis, kad visi nori pigių paslaugų. Taigi, kuo pigesnis automobilis, tuo daugiau norinčių jį išsinuomoti. Nuo ko priklauso kaina? Kokia bus kaina priklauso nuo įvairių kriterijų, pavyzdžiui, automobilio klasės, modelio, gamybos metų, savininko noro uždirbti ir pan. Pagrindinis patarimas – rinktis transporto priemonę ne pagal kainą, o pagal kitus svarbius kriterijus.

Nuomojami automobiliaiGerai pagalvokite, kokio automobilio reikia? Galbūt jums svarbus jo dydis? Pagalvokite, kiek keleivių važiuos su jumis. Gal svarbi automobilio klasė ar modelis? Kai kurie, jei žino, kad važiuos daug, tai renkasi tokį, kuris suvartoja mažiau kuro. Kalbant apie kurą, vieniems labiau tinka dyzelinis kuras, kitiems benzinas. Tačiau galite rasti ir varomus dujomis ar elektra.

Kai jau žinomas tinkamas automobilio dydis, modelis ar kitas svarbus kriterijus, metas pereiti prie sekančio etapo. Jis susijęs su kaina. Jums reikės pasirinkti tinkamą laikotarpį, kuriuo jūs norėsite nuomotis transporto priemonę. Nuo šio laikotarpio priklausys ir kaina. Dažniausiai kaina vienai ar kelioms dienoms būna didesnė, nei, pavyzdžiui, nuomojantis mėnesiui ir suma tenkanti kiekvienai mėnesio dienai tampa mažesnė, nei kelioms dienoms. O jeigu, automobilio reikia tik kelioms valandoms, tai kaina būna ženkliai didesnė. Be to, jūs turite itin kruopščiai suplanuoti maršrutą, kad spėtumėte grąžinti automobilį į paskirtą vietą.

Kai jau žinomas ne tik automobilis, bet ir pasirenkamas tinkamas laikotarpis, tai reikia žinoti apie sutartį, kurią pasirašysite. Atminkite, kad automobiliu nuoma gali būti apribojama tam tikrais reikalavimais, kurių privalėsite laikytis. Pavyzdžiui, gali būti ribojamas keleivių skaičius. Taip pat galimi ir kiti papildomi reikalavimai, kurie yra susiję su pilamu kuru, kuris negali būti kitos rūšies, pavyzdžiui, jei sutartyje nurodyta, kad negalite pilti pigaus benzino, tai to ir negalite daryti, priešingu atveju mokėsite baudas. Be to, sutartyje nurodoma ir kaina, gražinimo vieta, kokių taisyklių turi laikytis vairuotojas ir t.t. Taigi, prieš pasirašant sutartį perskaitykite viską, nes tai gali būti labai svarbu.

Rašyti komentarą