Gėles deriname prie įvaizdžio

parašė , 2019-02-06 23:34

Gėlės visiemsNors apie tokius variantus galbūt susimąstome rečiau, tačiau geles dezutese gali būti ne tik savaime gražus elementas ar dovana, bet ir įvaizdžio dalis. Jeigu į šventę keliaujate su gėlėmis, kodėl gi nepasistengus, nepabandžius jų priderinti prie savo šventinio įvaizdžio? Štai keletas pasiūlymų, kaip galima įdomiai suderinti gėles ir savo šventinį įvaizdį.

Pavasarinė gaiva

Daugiausia saviraiškos ir džiaugsmo galima surasti pavasarį, kuomet geles internetu gali būti gležnos, skaisčios ir pavasarinės, o taip pat ir spalvų bei šilumos pasiilgęs jūsų įvaizdis. Tad štai kokių pavasarinių spalvų galima sau atrasti.

Gėlės – tulpės, narcizai, žydinčių sakurų šaka, ryškiaspalvės astros, kardeliai. Visos lengvų tekstūrų ir plonų žiedlapių ryškios gėlės, kurios ir žydėtų trumpiau – nebe visą mėnesį. Toks tas laikinas pavasario džiaugsmas. Tai gali būti ir gėlės dėžutėje, ir puokštėje, ir atskiras žiedas, visokie variantai.

O kaip dėl garderobo? Gali būti lengvas paltukas ar švarkelis, arba be jo. Pavasariniai bateliai. Su tokiomis gėlėmis jau turite pasistengti išstumti žiemos tamsą iš spintos ir įsileisti daugiau gaivos, šviesos, spalvų. Tuomet bus ir daug maloniau pačioms jausti šventes. Lengvi sijonai, ilgi, besiplaikstantys, šviesūs švarkeliai ir megztukai. Tai – pavasario spalvos jūsų įvaizdyje, kurios puikiai derės ir prie turimų gėlių.

Kitas džiaugsmelis – tai pavasarinis makiažas. Jis irgi turi savo išskirtinumą. Tai gaivus, ryškiaspalvis makiažas, kuris atrodo jau kažkiek kitaip ir dar labiau prišaukia pavasarį. Būtent makiažą verta kurti atsižvelgiant į turimų gėlių spalvas.

Vasaros sodrumas

Vasarą galima sau leisti ir tamsesnes sodrias, ryškias spalvas, ir tų spalvų daugiau, tamsią žalią. Tai gali atsirasti ir jūsų drabužiuose, ir makiaže. Na o gėlių puokštė, su kuria ateisite į šventę, jau bus parinkta iš pačios plačiausios vasaros gėlių amplitudės. Tai bus ir gladijos, ir ryškiaspalviai jurginai arba bijūnai, ir daugybė kitų nuostabių gėlių.

Rudas ruduo

Ruduo neturi slėgti – jis turi šildyti savo geltonomis, šiltomis spalvomis. Ir tai tikrai gali nutikti. Rudens spalvų dermė: tai geltonos, rudos, morkų spalvos, bordo, violetinė, vyšninė ir mėlyna. Šias spalvas galite derinti ir tikrai nepasigailėsite – jos puikiai atrodo kartu. Taigi galite ir tikėtis to, kad gerai atrodys ir tokių spalvų puokštė, suderinta su rudeniniu įvaizdžiu.

Stebuklinga žiema

Raudonos uogelės, apibarstytos sniegeliu. Žalios eglutės šaka. Kankorėžis. Tokios žieminės puokštės puikiai derės prie visų šiltų vilnonių žieminių įvaizdžių.

Rašyti komentarą